Luksusowe ampułki kawiorowe declare caviarperfection – niezwykłe własciwości kawioru

Ampułki kawiorowe Declare Caviarperfection zawierają mocno skoncentrowany preparat o właściwościach odżywiających i ujędrniających skórę. W dojrzałym wieku skóra staje się wyjątkowo wymagająca. Pielęgnacja musi uwzględniać zachodzące w niej zmiany.

Krótka charakterystyka skóry dojrzałej

Na powierzchni skóry dojrzałej dostrzegalne są rezultaty jej starzenia się. Są one jednak wynikiem tego, co zachodzi we wnętrzu skóry. A dochodzi tam do bardzo niekorzystnego procesu degradacji włókien kolagenowych i elastynowych. Zwolniony metabolizm oznacza, że produkty przemiany materii nie są już transportowane tak szybko i efektywnie, jak to miało miejsce wcześniej. Do naszej skóry trafia więc mniejsza ilość składników odżywczych. Nie regeneruje się ona już tak łatwo. Trzeba jej w tym pomagać. Wizualny stan skóry również ulega zmianom. Cera staje się bledsza, mniej elastyczna, bardziej wysuszona. Dochodzi do szybszego procesu obumierania i złuszczania komórek. Naturalne objawy starzenia skóry to przede wszystkim: zmarszczki, przebarwienia i odbarwienia, naczyniaki, nasilone rogowacenie, zmiany łojotokowe.

Cera dojrzała wymaga oczywiście odpowiedniej pielęgnacji. Należy używać preparatów zgodnych z naszą karnacją. Zabiegi regenerujące, odżywiające i liftingujące wykonywane w gabinetach kosmetycznych mogą skutecznie opóźnić procesy starzenia się skóry. Okazuje się jednak, że istnieją preparaty, które przynoszą efekty odmładzające, a możemy je z powodzeniem  stosować w domowym zaciszu.

Zalety ampułek kawiorowych

Kapsułki Declare Caviarperfection pozwalają na samodzielną kuracje odmładzającą. Firma Declare stworzyła wyjątkową linię kosmetyków opartą o niezwykłe właściwości kawioru. Kapsułki kawiorowe są wśród nich preparatem mocno skoncentrowanym, a co za tym idzie, bardzo skutecznym.

Ekstrakt z kawioru stanowiący bazę kapsułek posiada silnie odmładzające, ujędrniające i przeciwstarzeniowe działanie. Lista jego dobroczynnych właściwości jest niezwykle długa. Z pewnością warto je poznać. Kawior przede wszystkim przyspiesza odnowę i wymianę komórkową oraz regeneruje uszkodzony naskórek. Dla skóry dojrzałej, której zdolności regeneracyjne są mocno obniżone to prawdziwy ratunek. Rybia ikra głęboko nawilża skórę, przyczyniając się do zwiększenia jej elastyczności i ujędrnienia. Stanowi również doskonałą barierę ochroną przed czynnikami zewnętrznymi, a w momencie pojawienia się stanów zapalnych i różnego rodzaju podrażnień, łagodzi je. Stanowi doskonały środek kojący skutki nadmiernej ekspozycji skóry na słońce. Ochrania też naszą skórę przed wolnymi rodnikami.

O właściwościach przeciwstarzeniowych kawioru można napisać bardzo dużo. Rewitalizuje on i stymuluje syntezę kolagenu. Kolagen, jak powszechnie wiadomo, odpowiedzialny jest za młody wygląd naszej skóry. Stanowi jeden z najważniejszych składników organizmu odpowiadających za takie parametry skóry, jak gęstość, jędrność i elastyczność. Jego pobudzenie to niesłychanie istotny efekt kuracji za pomocą kapsułek kawiorowych.

Poza ekstraktem z kawioru kapsułki firmy Declare zawierają kompleks przeciwzmarszczkowy Toniskin, Kombuchka określany jako „eliksir długowieczności, kwas hialuronowy oraz sacharydy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *