Wiele firm kosmetycznych wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom współczesnych kobiet umieszcza w swojej ofercie kosmetyki wspomagające je w walce o piękną sylwetkę.  Marki posiadające w swojej ofercie serum wyszczuplające obiecują wiele.

Działanie serum wyszczuplającego

Serum wyszczuplające jest mocno skoncentrowanym i silnie działającym kosmetykiem, którego podstawowym zadaniem jest poprawienie kondycji naszej skóry. Stosując tego rodzaju preparaty można liczyć na redukcję tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie sylwetki oraz wymodelowanie talii, pośladków i ud. Możliwe jest również spłycenie rozstępów i zniwelowanie cellulitu już istniejącego oraz zapobieganie występowaniu tego problemu w przyszłości. Serum wyszczuplające może również wygładzić naszą skórę i przeciwdziałać powstawaniu nierówności, a także poprawić koloryt skóry i intensywnie ją nawilżyć.

Jak to możliwe, że jeden kosmetyk ma tak wszechstronne działanie? Kluczem do sukcesu jest oddziaływanie bezpośrednio na komórki tłuszczowe. Serum stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej, a efektywność działania zawdzięcza rozmaitym składnikom i ich mocnemu stężeniu. Każda marka i kosmetyk posiada własne „magiczne składniki”.

Z czego wynika skuteczność Lierac Body Slim Expres ?

Innowacją firmy Lierac jest wykorzystanie do produkcji serum wzmocnionej kofeiny. Kofeina jest obecna w większości preparatów wyszczuplających i ujędrniających, jednak serum firmy Lierac zawiera 10% kompleks aktywnej kofeiny. Jej dobroczynny wpływ na krążenie krwi i redukcję objętości komórek tłuszczowych jest udowodniony naukowo. Kofeina z jednej strony hamuje proces lipogenezy, czyli powstania nowych komórek tłuszczowych, z drugiej zaś pobudza proces lipolizy, czyli rozpadu trójglicerydów w tkance. Kofeina działa na nasz metabolizm. Powoduje, że proces spalania tłuszczów jest dużo szybszy. Dzięki jej użyciu następuje widoczne zmniejszenie obrzęków cellulitowych. W efekcie nasza skóra staje się gładsza oraz bardziej jędrna i napięta.

Działanie kofeiny w serum Lierac Body Slim Expres wspomaga 4% ekstrakt z imbiru. Imbir w kosmetyce jest niezwykle cennym składnikiem, stosowanym od dawna. Bardzo często wykorzystywany jest przy produkcji kosmetyków na cellulit oraz preparatów wyszczuplających i modelujących sylwetkę. Posiada bowiem właściwości rozgrzewające oraz pobudzające krążenie. Poprawa krążenia w widoczny sposób przekłada się na stan naszej skóry. Tkanki stają się lepiej dotlenione i odżywione. Imbir wpływa więc na skórę regenerująco i odżywiająco. Wyciąg z imbiru pobudza procesy zachodzące w skórze. Stosowanie go przynosi zatem rezultaty w postaci ładniejszego wyglądu skóry i poprawy jej kolorytu oraz zwiększenia jej jędrności i elastyczności

Aktywne serum wyszczuplające firmy Lierac, dzięki wykorzystaniu właściwości tych dwóch naturalnych składników działa niezwykle skutecznie, stanowiąc doskonały wstęp do wszelkich kuracji wyszczuplających oraz fantastyczne uzupełnienie diety i aktywności fizycznej.